PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35680}

Anioł zemsty

The Fourth Angel
5,3 750
ocen
5,3 10 1 750
Anioł zemsty
powrót do forum filmu Anioł zemsty

Film nieudolny. Słabe aktorstwo Jeremy Ironsa, który gra, jakby to był jego pierwszy występ. Kompromituje się zwłaszcza w scenach porwania samolotu i utraty rodziny. Przy uprowadzeniu przez terrorystów zachowuje się, jakby odbywał zaplanowaną przerwę w podróży. Później, ni stąd, ni zowąd, odkrywa w sobie pokłady zdolności doświadczonego komandosa i bez mrugnięcia okiem rozwala bandę terrorystów. Film bardzo niedopracowany. Aż dziw bierze, że zrobił go John Irvin, autor „Psów wojny”, „Wzgórza Hamburger” i „Jak to się robi w Chicago” ze Schwarzeneggerem. W „Aniele zemsty” poza słabiutkim Ironsem występują: Forest Whitaker, Charlotte Rampling i Jason Priestley.

ocenił(a) film na 7
oscar_4

Nie pamiętam czy widziałem ten film ale dzisiaj będzie w Tv rzucę okiem na to ale chyba aż taki straszny nie jest jak piszą tu ludziska :p

oscar_4

Chyba inny film widzieliśmy. W tym, który zobaczyłem ja, jedynie aktorstwo (także Ironsa) ratowało całość. Reszta jest koszmarna, ale obsada, z Ironsem na czele, robi co może, by cokolwiek z tego wycisnąć.

ocenił(a) film na 3
doorshlaq

A to ciekawy film musiales ogladac :) Ja sie zgadzam z autorem tematu, beznadziejny Irons, podobnie jak Whitaker, ktory przez caly film jest cynicznie uśmiechnięty, sprawia wrazenie jakby sie zgubil. Słaby film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones