PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4131}

Betsy

The Betsy
6,6 83
oceny
6,6 10 1 83
Betsy
powrót do forum filmu Betsy

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Dziwię się, że tak mało osób na FW go widziało i oceniło. Ja nie spodziewałem się wiele, ale zostałem mile zaskoczony m.in. bardzo dobrą grą Laurence'a Oliviera oraz T.L.Jones'a. Film dobrze się ogląda za sprawą wciągającej fabuły, przejmujących losów bohaterów i dzięki zaskakującym zwrotom akcji. W każdej scenie są konkretne teksty, które zawsze coś znaczą, wiec film obfituje w mnóstwo szczegółów co sprawia wrażenie jakbyśmy czytali dobrą książkę. Mnie w żadnym momencie nie znudził mimo iż trwa ponad dwie godziny. Uważam, że jest w nim zawarte wszytko to, co powinno znaleźć się w porządnej produkcji, począwszy od wątków obyczajowych, dramatycznych, romantycznych, sensacyjnych i nawet w niewielkim stopniu kostiumowych, gdyż akcja rozgrywa się w dwóch przedziałach czasowych (przed i po II wojnie światowej). Oczywiście wielka w tym wszystkim jest zasługa reżysera, który sprawnie połączył to wszystko w całość nie przesadzając z niczym.
Polecam zapoznanie się z tym filmem.

Maciors

Heh ciekawe gdzie go zobaczyć, jest niedostępny jak cholera.

ocenił(a) film na 8
Sparow5

Na MGM puszczali parę razy. Pewnie jeszcze nieraz tam będzie, bo często są powtórki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones