PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115456}
5,8 102
oceny
5,8 10 1 102
Buck Rogers in the 25th Century
powrót do forum filmu Buck Rogers in the 25th Century

jak miałem jedenaście lat, to pierwszy raz widziałem ten film popołudniu na RTL7. To było na przełomie lata i jesieni 1997 roku. Pamiętam reakcję Bucka Rogersa na to, że jest w dwudziestym piątym wieku i przede wszystkim pamiętam tego robocika z gadającym naszyjnikiem. To był wtedy film dla mnie! Powinni go jeszcze nadać, bo już od ostatniej emisji tego filmu minęło ponad czternaście lat!

JanMortyr

mam pytanie o stary film s-f (chyba lata 80-te) o facecie podrozujacym miedzy wymiarami czy planetami czy cos w tym stylu. niestety jedyne co pamietam to ze obiecal komus swoj zegarek w zamian za pomoc i chyba w ostatniej scenie glowny bohater wraca do swojej rzeczywistosci nie dajac jednak tego zegarka. a ten komu obiecal krzyczy (oczywiscie po angielsku) "moj zegareeek!" to taka komedia s-f chyba byla. klimat wydaje mi sie byc podobny do Buck'a Rogers'a ale przejrzalem wszystkie odcinki i nie natrafilem na ta scene wiec to chyba nie Rogers. prosze o pomoc. z gory dzieki za jakis trop :)

aosak99

Buckaroo Banzai?

rozkminator

niestety to raczej nie to ale dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones