PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816}

Doktor No

Dr. No
7,2 60 267
ocen
7,2 10 1 60267
6,4 17
ocen krytyków
Doktor No
powrót do forum filmu Doktor No

Doktor No jest bardzo dobrym początkiem serii.Bohater przedstawiony w taki sposób że od razu wzbudza sensację,ciekawe lokacje,taki klimat karaibskich wysp,piękna Ursula Andress,zapadający w pamięć charaktery jak np. Quarrel i co lubię jeszcze w tych starych Bondach że nie ma takiego łubudubu,jak jest akcja to nie rozwalają pół miasta itp.Ogólnie też jeden z realistyczniejszych Bondów moim zdaniem.Jak dla mnie bardzo dobry początek,minusów się nie dopatrzyłem

ocenił(a) film na 6
wonski221

Odrobinkę za krótki.W dodatku we wszystkich innych odcinkach serii finałowa konfrontacja jest bardziej spektakularna.Ale nie ma co wybrzydzać.Ten film był pionierski.Twórcy nie byli pewni czy odniosą choćby umiarkowany sukces.Z tego co czytałem film okazał się hitem roku.Postacie nieźle zagrane.Mnie bardziej zapadł w pamięć Profesor i Felix Leiter. A Connery nadał wyznaczył zręby stylu 007.

ocenił(a) film na 9
bartimus

Finałowa konfrontacja jest mało efektowna bo budżet był skromny (bodaj 1 mln dol.).
Oglądając film aż trudno uwierzyć, że mając tak mało kasy udało się wyprodukować tak solidny obraz.
Dzisiaj do dyspozycji jest często ponad 100 mln a wychodzą totalne gnioty - główna przyczyna emerytury Sir Seana, który po "Lidze..." rzucił na odchodne "reżyser nigdy nie powinien dostać 125 mln na film" i zakończył swoją przygodę z tym biznesem w obecnym, opłakanym kształcie.

ocenił(a) film na 7
wonski221

Zgadzam się w 100 procentach, a jedyny minus który mnie wkurzał to piszczące opony na piasku ;-)

ocenił(a) film na 9
qba_accordion3

Prawda, prawda... 48 minuta to najzabawniejszy moment motoryzacyjny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones