PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816}

Doktor No

Dr. No
7,2 60 234
oceny
7,2 10 1 60234
6,4 16
ocen krytyków
Doktor No
powrót do forum filmu Doktor No
ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Szczerze mówiąc, mnie najbardziej się podoba dziewczyna, która wcieliła się w fotografkę próbującą zrobić zdjęcie Bondowi.

ocenił(a) film na 9
wojteczek

Zaskoczył mnie tak szybki odzew widzę że fani starych części podobnie jak nie śpią, masz na myśli pannę Taro?, bo akurat tej sytuacji nie kojarzę, a co do pojedynku to ogólnie przyjęło się że Ursula jest najpiękniejszą dziewczyną Bonda, ale przypominając sobie Dr. No ponad rok temu to zauważyłem że Eunice wcale nie odstaje od niej ..

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Nie, nie pannę Taro. Tę dziewczynę, która najpierw na lotnisku, później w klubie na Jamajce śledzi Bonda z aparatem fotograficznym.

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Jak dla mnie zdecydowanie Ursula Andress - wyglądała NIESAMOWICIE.

SzymonS1

Tylko Ursula :) Najlepsza dziewczyna Bonda do dziś.

ocenił(a) film na 9
malonemuert

Fakt, Ursula to czołówka ale konkurencję ma sporą, czekam niecierpliwie aż w końcu wznowią serię począwszy od Dr. No...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Obie były bardzo piękne ale chyba Ursula Anders

ocenił(a) film na 9

Dlaczego w końcu tvp nie może ruszyć z emisją Dr.No...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Powinni puścić już bardzo dawno bondy nie leciały choć zawsze można sobie puścić w necie choć ja wole w tv

SzymonS1

Ursula najpiękniejsza :)

ocenił(a) film na 9
szanti_12

Ze wszystkich... ?
Myślę że gdybym miał wziąć pod uwagę wszystkie panie to wstawiłbym przed Ursulę Talisę Soto..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Mi najbardziej podobała się Pana Taro ale Gayson i Andress też zajebiste .

SzymonS1

Gayson była lapsza sam film mocno średni .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones