PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816}

Doktor No

Dr. No
7,2 60 267
ocen
7,2 10 1 60267
6,4 17
ocen krytyków
Doktor No
powrót do forum filmu Doktor No

Z Bondami nigdy nie przepadałem, ale teraz dostał się w moje ręce pakiet wszystkich części na Blu-Ray i muszę powiedzieć, że film jest rewelacyjny. Fabuła bardzo dobra, dialogi również i świetna gra aktorska. Spodziewałem się słabszego filmu, a tutaj zaskoczenie.

ocenił(a) film na 9
Szejku

Dr. No to jeden z moich ulubiony bondow. Nie bede sie tu teraz rozwodzil nad samym filmem.
Mam pytanie. Gdyż jestem wielkim fanem tej serii. Mam kolekcję na dvd. Każdy widziałem średnio od 4do 6 razy ( prócz dwóch filmów z T.Daltonem ..nie przypadł mi do gustu). Zastanawiam sie nad zakupem kolekcji na Blu-rayu. Byłaby wspaniale zobaczyć ta serię w wersji hd lecz zastanawia mnie o ile jest ta jakość poprawiona . Zwłaszcza tych pierwszych bondow.
Jak duza jest różnica starych bondow od tych odswierzonych na BD ?

damiano83

Nie wiem jaka jest jakość starych Bondów na DVD, wiem, że na Blu jest odświeżony obraz cyfrowo i wygląda naprawdę świetnie.

ocenił(a) film na 9
Szejku

Od naszej ostatniej rozmowy mineło pare miesięcy . Zakupilem pakiet 22 Bondów na BD. Obraz jest rzeczywiście rewelacyjny . Zwłaszcza widac to w tych pierwszych Bondach. Mam pytanie . Bo o ile we wszystkich filmach jest lektor i napisy Pl oraz w bonusowym dysku napisy to w dodatkach na kazdej z plyt nie ma nawet napisów . NP jakies dokument o Ianie Flamingu , filmiki jak kręcono dany film itp . Czy Ty też nie masz Polskich napisów na dodatkach ?

damiano83

Też nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones