PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816}

Doktor No

Dr. No
7,2 60 267
ocen
7,2 10 1 60267
6,4 17
ocen krytyków
Doktor No
powrót do forum filmu Doktor No

Sama przyjemność

ocenił(a) film na 10

Bezbłędne rozpoczęcie serii filmów o najsławniejszym agencie na świecie. Bezkonkurencyjny Connery, cudowna sceneria Jamajki, lekka fabuła, nieśpieszna akcja, doskonała muzyka... Mam ogromny sentyment do tej części i w moim odczuciu wcale się nie ona nie starzeje, choć rozumiem, że dla niektórych może trącić kiczem. Jedynym drobnym minusem jest niewielka ilość charakterystycznego bondowskiego humoru, ale w każdych kolejnych częściach jest go coraz więcej. Podsumowując - ten film jest doskonały na wieczorny relaks, lekki, zabawny i niewymagający.

malami132

tak zgadzam się z Tobą i takie powinne być filmy, relaksujące. Niestety ostatni bond jest bardzo męczącym filmem.

ocenił(a) film na 10
mszaf

Powiem szczerze, że nie oglądałam żadnego Bonda z Craigiem.. Nie pasuje mi wizualnie do tej roli. Dla mnie Agent 007 nie może być jasnookim blondynem, który nagle zmienia swoje upodobania. Ponoć te części są skomplikowane i w za szybkim tempie. Może się skuszę i obejrzę, ale póki co wolę się skupić na starszych wersjach :)

ocenił(a) film na 10
malami132

I bodaj najinteligentniejsza scena w całej serii, wciąż aktualna diagnoza terroryzmu:
https://www.youtube.com/watch?v=rsT1bLR2sfM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones