PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816}

Doktor No

Dr. No
7,2 60 267
ocen
7,2 10 1 60267
6,4 17
ocen krytyków
Doktor No
powrót do forum filmu Doktor No

NO i cóż nasza kochana TV puści owszem stare Bondy, ale żeby przypadkiem nie odebrać M jak Miłość oglądalności odcinki będą puszczane w granicach 22 Po prostu ręce opadają! Od nadawania takich filmów jest godzina 20, lub serie typu Mega Hit czy Hit na Sobotę, a tu..niespodzianka
I oni chcą żeby ludzie płacili ABONAMENT!!!! ZA CO??!!! ZA kolejne odcinki KLANU czy M jak Mdłości...w takim razie będę pierwszym który podpisze się pod ustawą o likwidacji tego abonamentu, Jedyny plus TVP to brak reklam...i to wszystko!

O 20.20 w czasie najlepszej oglądalności będą emitowane jakieś żałosne spektakle teatru telewizji, no cóż jak zwykle "ulubione seriale" muszą być najważniejsze.
Ba, gdzieś na jakimś forum znalazłem jęki jakiejś durnej baby że przez te Pier*&%lone Igrzyska Olimpijskie nie obejrzy swoich ulubionych seriali. Zero Kultury, Igrzyska raz na 4 lata a tu jęczą o odcinki jakiegoś nudnego gówna! No Ku&$^a mać!!!

czapel3

Zgadzam się z Tobą.
My chcemy Bonda o normalnej godzinie!!
Mam nadzieje że wszystkie do końca nie będą puszczane o tej godzinie...

yakuz605

'From Russia with Love' ma być o 21:30. To pół godziny wcześniej w stosunku do poprzednich emisji. Doktor No tak późno, bo dwusetna rocznica urodzin Chopina.
Pozdrawiam.

yakuz605

"Film fabularny" <-95% Goldfinger 15 marca o 22:10, czyli na 21:30 raczej nie ma co liczyć.

ocenił(a) film na 8
czapel3

,,durna baba'' ma takie samo prawo chcieć okładać swoje ulubione programy a nie oglądać igrzyska które powinny lecieć na kanale sportowym aż do bólu. a co do tych godzin transmisji to tvp puszcza ciekawe filmy jeszcze pozniej niz 2200, a w papierach wszystko gra.

czapel3

I bardzo dobrze, po 22.00 a nawet poźniej to najlepszy moment na oglądanie filmów. O 20.00 to się je, krząta
się, przygotowywuje zajęcia na następny dzień, idzie na siłownię, etc. Od 22.00 można zaczynać seanse, jest
czas na dwa filmy przed 2 w nocy, czyli godziną, gdzie się zwykle idzie spać.

Cpt_Spaulding

Niestety ale ja nie mogę pozwolić sobie na to by iść spać o godzinie 2 w nocy, ponieważ o 5 wstaję już do pracy, a jestem z zawodu kierowcą, więc muszę być wypoczęty.
Ja i tak sądzę że takie filmy powinny być nadawane nie później niż o 21.

ocenił(a) film na 8
yakuz605

Dokładnie wiele osób musi rano wstać do szkoły/pracy, a te 7 godzin to minimum żeby się wyspać,
Myślę że niemal idealnym momentem na puszczenie tych filmów byłby piątek, zresztą podaję fragment programu tv:
Piątek:
20.15-śpiewaj i tańcz-program rozrywkowy- tylko dlaczego akurat w piątek???
21.25- Zakręcony piątek-jakaś gówniana komedia

No cóż jak widać TVP jest mistrzem w zapychaniu ramówki gównem, co odbywa się kosztem dobrych filmów które są bardzo szczelnie ukrywane,

Sądze że w poniedziałki nie ma szans na dobry film na TVP1 bo oczywiście na TVP2 M jak Mózgotrzep leci. Niestety naród zamiast dobrych filmów woli gówniane taśmówki o niczym,

A co do tej "durnej baby" to jest ona niezwykle durna! Igrzyska są raz na cztery lata, a te pie^$$#olone seriale lecą niemal dzień w dzień, Może warto czasem obejrzeć dla odmiany coś ciekawszego , a nie jęczeć że nie ma kolejnego odcinka i "dopiero" za tydzień dowie się czy "Kinga puszczała się na lewo i na prawo, czy Marek przesolił zupę, czy Rysio nakrzyczał na Maciusia". Jak dla mnie żadanie przez TVP i promowanie płacenia abonamentu to jakaś kpina.

ocenił(a) film na 7
czapel3

Czapel, podpisuję się pod Twoimi słowami!

ocenił(a) film na 10
FILioza

22:30 to za późno??? w łeb sie puknijcie. za późno to leci kojak a nie bond

ocenił(a) film na 9
BlackShit

niektorzy musza isc spac wczesniej zeby sie wyspac a wiec nie zdaza obejrzec filmu do konca zgadzam sie tvp jest beznadziejne a ten swoj abona,ent niech sobie wsadza gleboko wsrodku gdzies wczoraj znowu na tvp info plakali ze maja male wplywy z abonamentu i osrodki regionalne nie maja pieniedzy a mnie to g... obchodzi za tech ich glupie telenowele nie mam zamiaru placic ani zlotowki a bonda to sie puszcza po godzinie 20 poniewaz niektore czesci trwaja grubo ponad godziny

ocenił(a) film na 8
sincity

Kur@* i znówu zasnąłem po półtorej godziny - już nie dałem rady. Szacun dla TVP, że znów powtarza Bonda ale bez jaj, przecież trzeba wstawać do roboty czy szkoły. Dla kogo oni to puszczają??? Dla emerytów? Tylko, że emeryci to już dawno o tej porze śpią po Geriavicie Pharmatom.

ocenił(a) film na 9
Skeletor

nie wiem kto jest w stanie wysiedziec do konca zwlaszcza ze trzeba z rana wstac tvp to kpina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones