PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36936}

Zorro

6,8 524
oceny
6,8 10 1 524
Zorro
powrót do forum filmu Zorro

opinia

użytkownik usunięty

Film ten cieszył sie pewnym powodzeniem w polsce, które dość szybko minęło. Głównym powodem zainteresowania był udział w filmie Alaina Delona, który był wówczas bardzo popularny w naszym kraju.

użytkownik usunięty

tylko dlatego??

Mnie się ten film podobał nie tylko z powodu tego aktora :) Choć przyznaję, bardzo fajnie grał ;]

losman

Mnie również podobał się ten film, Delon jakby stworzony do tej roli. Nie sądzę jednak, by tylko z tego powodu ten film się ludziom podobał. W latach 70-tych zapewne inaczej się go odbierało, niż współcześnie, jednak film był sprawnie zrealizowanym obrazem w stylu płaszcza i szpady, z wartką akcją, humorem, pokazami fechtunku i numerami kaskaderskimi. Zdecydowanie zasłużył na wysoką ocenę.

mirekkinomaniak

Wiele lat temu to była super zabawa! Ale ten film zdobyłam niedawno na dvd i ponownie obejrzałam - podoba mi się tak samo, jak za młodu! Ekstra rozrywka! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7

Poprawił mi nieco obraz Delona w głowie, bo miałam nieszczęście poznać go z kilku niezbyt zachęcających zdjęć w prasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones