Ursula Andress

7,3
1 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ursula Andress

Mam ochotę przyznać jej 10 gwiazdek za urodę, ale tu oceniamy aktorstwo, także wstrzymam się z oceną, bo nie potrafiłabym sobie wyrobić konkretnej opinii.
Namieszała mi w głowie, chyba postanowię ją namalować.

pedophile666

Po prostu Bogini! Żadna ze współczesnych aktorek, które uważa się za piękności nie dorównuję jej urodą.

Nuno33

Ale bzdury. Nie rozumiem zachwytu, pięknych aktorek jest mnóstwo, a która komu się bardziej podoba to już rzecz gustu i pisanie że nikt nie dorównuje komuś urodą to głupota. Akurat mi wiele aktorek podoba się bardziej niż Ursula, ale skoro Ty uważasz ją za ideał, to ze współczesnych aktorek bardzo podobna do niej jest Natalia Portman, na niektórych zdjęciach Ursuli wręcz jak sobowtór. Po co wiec rzucać takie górnolotne hasła typu "najpiękniejsza w historii wszechświata"? I to jeszcze w subiektywnej kwestii, jaką jest uroda.

użytkownik usunięty
raVadrian

Ursula teraz jest już 80 kilku letnią kobietą nie wiadomo jak Natalie będzie wyglądać w jej wieku, zaś w młodości była jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie

Nuno33

Ona chyba tylko kobietom się podoba :)

pedophile666

@666 i co z tym malunkiem ?

kama_2

a pamietam ze podchodzilam do malowania ale cos nie pyklo i nie wrocilam jeszcze do tego, ale dzieki za przypomnienie! jak tylko znajde czas wezme sie za nia!

pedophile666

jeśli nie masz kredek, to Ci pożyczę ;)

kama_2

kredek nigdy malo:D

pedophile666

podaj to podeślę pudełko dobrych pasteli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones